'Dashuritë e mia', Diola Dosti publikon pamjet e ëmbla mes vajzës së saj dhe Erolld Belegut

Diola Dosti së fundmi ka treguar se ka fituar doktoraturën si nutricioniste. Me këtë rast ajo ka organizuar një festë mes miqsh, ku padyshim të ftuarit kryesorë ishin 3 vajzat dhe partneri i saj Erolld Belegu.

Gjatë festës ajo ka publikuar një video ku shfaqet bizesmeni kososovar me vajzën e saj të vogël.

“Dashuritë e mia”, shkruan nutricionistja.

Nga kjo video shohim se vajzat gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë me partnerin e ri të nënës së tyre.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë