Disa nga artistët i bashkohen tubimit të Metës...nuk mungon parulla 'Mbro Teatrin'

Disa nga artistët i bashkohen tubimit të Metës...nuk mungon parulla 'Mbro Teatrin'

Ashtu siç e kanë bërë të ditur më herët, në këtë tubim të presidentit Ilir Meta i janë bashkuar dhe një numër i caktuar aktorësh. Në këtë tubim, ashtu sikurse edhe në protestat e kaluara të opozitës, nuk ka munguar pankarta "Mbro Teatrin".


Lajmi kryesor:

2 orë tubim/ Meta: Pas 15 marsit firmos shpërndarjen e parlamentit!...Kërcënon të mësyjë Kuvendin nëse 'dekreti nuk merret seriozisht' (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto