Djali i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç është infektuar me koronavirus

Djali i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç është infektuar me koronavirus

Aleksandar Vuçiç

Danilo Vuçiç, djali i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç është  infektuar me koronavirus.

Këtë e a lajmëruar vetë  presidenti serb përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Kur gjithçka filloi, Danilo im më tha që dorëzimi nuk është opsion. I linduri i im i parë, është i infektuar me koronavirus dhe është pranuar në Klinikën Infektive”, ka shkruar Vuçiç në Instagram.

Sipas të dhënave të fundit, nga koronavirusi në Serbi janë infektuar 2.666 njerëz, ndërsa 65 kanë vdekur.

Postimi i Vuçiç

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Arbëri: 08/04/2020 23:22

  Kjo është gënjeshter e vuqiqit për të përfituar simpati në popull para zgjedhjeve të radhës.... Ky është një gjakpirës

  Përgjigju
  • Iliri: 09/04/2020 08:41

   Mos ja shaj mikun kryeministrit tone patriot Edvin Rama o “shpellar i Sali serbit”. LOL

 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Pakistani arreston liderin e Al-Kaidës për plane sabotuese

Pakistani arreston liderin e Al-Kaidës për plane sabotuese