Stresi thirrje bashkëkombasve: Jemi 20 mijë veta gati që të shkojmë në Kosovë të luftojmë kundër serbëve

Stresi thirrje bashkëkombasve: Jemi 20 mijë veta gati që të shkojmë në Kosovë të luftojmë kundër serbëve

Reperi Stresi ka reaguar pas tensioneve të krijuara mes forcave serbe dhe atyre kosovare në veri të Kosovës.

Përmes një shkrimi në InstaStory, ai thotë se çdo njeri që e do Kosovën duhet të jetë në mbështetje të popullit të tyre. Madje ai bën thirrje që çdokush të sakrifikojë jetën për të mbrojtur çdo pëllëmbë tokë të Kosovës.

“Të dashur bashkombas kudo ku jeni në botë. Kërcënimi serb po bëhet për popullin shqiptar të Kosovës. Çdo njeri që e do këtë komb duhet të jetë në mbështetje të vëllezërve tanë se jemi të një gjaku. Unë në këto momente që po ju shkruaj jemi gati 20 mijë veta nga mosha 18 – 35 vjeç të sakrifikojmë jetën tonë për të mbrojtur çdo pëllëmbë tokë të Kosovës. Kosova në rrezik. Kombi në këmbë”, shkruan Stresi.

Postimi i Stresit

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Noizi: 03/08/2022 07:21

  Po ku je per luft ti o millosh.tka kap me paranoja kokaina.

  Përgjigju
 • selam: 02/08/2022 15:05

  Djale trim. Une them te niset qe tani ne pararoje!

  Përgjigju
 • Babi: 02/08/2022 14:59

  Po ik mor legen ik ti don me ik me luftu maremma maiala

  Përgjigju
 • velo: 02/08/2022 12:45

  Keta Lushajt duhen ngarkuar ne kamionin e plehrave dhe te dergohen ne inceneratoret per diegie si plehra.

  Përgjigju
 • Mistreci: 02/08/2022 09:06

  Kujdes mos te degjoje Luigj Marku se te del pun me ta ????

  Përgjigju
 • Arben Lacka: 02/08/2022 08:09

  Ju nuk po' beheni dot 20.000 ne Tirane e do beheni 20.000 ne KOSOVE pika ju rente ty e atyre qe vijne pas nje psikopati

  Përgjigju
 • Toni: 02/08/2022 08:08

  Po mir shteti nuk duhet ta fus brënda ktë për përhapje paniku dhe thirrje X luft???

  Përgjigju
 • Lorenc: 01/08/2022 23:30

  Ky ben si gango se ka babin se kete do ta mbulonin me shurre

  Përgjigju
 • Hasan Spahiu: 01/08/2022 20:19

  AQ sa shkoi Sali Lusha ne lufte per pavarsine e kosoves,AQ do te Shkoje Edhe "cuni i Sali Lushes"per te mbrojtue kosoven.Pooo,per tu fshehur ne ndonje skute ,mund te Shkoje.

  Përgjigju
 • Bcffd: 01/08/2022 19:40

  Ku..va e tropojes

  Përgjigju
 • toni tirane: 01/08/2022 19:40

  Ik o shpellar, vetem ti qe smund te thuash asgje. Je drogaxhi dhe jep shembull shume te keq

  Përgjigju
 • Shprehje e vjeter shqiptarre: 01/08/2022 19:39

  ME LAN ME FOL TROPOJAN E VLONJAT ME FJAL TE THERRIN. KURSE ME VEPRA TAHAJN M...

  Përgjigju
  • Flori: 02/08/2022 16:55

   Oh (shprehje e vjeter shqiptare)..te drejte ke ti per vlonjatet se nuk mund te lene mamin motren grun Tate e tu shku me luftu..

 • Ora E: 01/08/2022 19:21

  Si ska dal na i reper apo repere qe ti bëj thirrje shqiptareve kunder varferis se shkaktuar nga psikopatet e semur nga babzia dhe injoranca

  Përgjigju
 • Uaua: 01/08/2022 18:30

  Morri i Tropojrs, zgjepsi ben si i forte.Je vec nje jashtqitje o loku.

  Përgjigju
 • Gjyli: 01/08/2022 18:24

  Po pse ore gango serbet me duar ne xhepa do rrine te vesh i te vrasesh ti.apo ikni para o çuna se mua mbrapa me keni.rri ore topekec.

  Përgjigju
 • Noizi: 01/08/2022 17:25

  Ik ore legen muti ti dhe foton me automatik e ke bërë në korridorin e shtëpise pa leje ne tokën e xanun, të ishe trim dilje te paktën e bëje te rrugica e lagjes ...

  Përgjigju
 • E verteta e fshehur: 01/08/2022 16:17

  Tropojanet e vertete atdhetar qe e deshen kosoven luftuan ne 1999 dhe u vrane me pas nga idhtari i babes tat. Ik futi nai diss Noizit ti se sje per pune burrash.

  Përgjigju
  • Saliu: 01/08/2022 17:04

   Haahhaa sa mire ja paske bere ktij kurvea

 • Boti: 01/08/2022 16:06

  Ik o Arkimed se po i fshihesh dhe kleviolit.Do besh lufte bytha jote

  Përgjigju
 • Lui: 01/08/2022 15:32

  Lufta nuk behet me halabake si ky, por me luftetare trima dhe te ndershem qe kane nje ideal, Atdheun. Ky ka per ideal drogen dhe anarkine.

  Përgjigju
 • Lushka: 01/08/2022 13:30

  Eshte kollaj te marresh Armet por ta shkrepesh lale se ngel edhe pa 20 mij! Jo thirrje luftarake Jo kaus Jo me boll me idiotsira Alla mesjete! Cfare jeni more ketu duhen futur ne burg perjete qe nxisin frike terror edhe mllefe. Pse duhet lufte!? Pse duhet te shkoj nje komb te luftoje nje komb tjeter per cfare? Sepse dy mendje ne majet e vendeve Kane probleme egoizmi!? Ka konsensus gjithmone! Me I Forti foton! Seribia eshte me numerike ne nr pse kujtoni ju se do e mposhtni!? Rrini more sic jeni edhe mos u merrni me thirrje absurde primitive!

  Përgjigju
 • Ben: 01/08/2022 09:44

  Haha yy sa i fort esht ky nga instagrami

  Përgjigju
  • Den: 02/08/2022 10:14

   Mjafton ti dhe shkelzeni bashke me arminen dhe e sigurte qe serbet ja mbathin nga syte kembet 20 000 vetet ruaji per berishen qe te sulmoni Ameriken

 • Sondazhi i ditës:

  Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë