Djali i vogël i Saimir Tahirit feston ditëlindjen, ish-ministri ndan videon emocionuese me të birin

Saimir Tahiri se bashku me djalin

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili tashme prej kohësh është jashtë politikës aktive, ka ndarë një moment të veçantë krah djalit të tij të vogël.

Ish-ministri e ka uruar publikisht për ditëlindjen djalin e vogël, i cili mbush 2 vjeç, teksa ka shpërndarë edhe një video të ngrohtë familjare ku Golik është ulur në prehrin e tij.

Në video dëgjohet teksa Tahiri e pyet djalin e vogël se sa vjeç mbush Golik, dhe ai i përgjigjet 'du' dhe e tregon edhe me gishta.

 “Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata. Dhe Golik #ditelindje #golik #2vjec #birthdayboy”, ka shkruar Tahiri krahas videos.

Kujtojmë se ish-ministri, i cili ndan vazhdimisht në rrjetet sociale momente me familjen ka edhe një djalë më të madh të cilin e ka pagëzuar me emrin Drin.

 

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë