POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Dukesh si 40-vjeç”, Majlinda Bregu dhe e bija revoltohen me komentuesen: Na paska fyer rëndë

Majlinda Bregu me vajzën e saj, Kejda

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu vijon të përbëjë lajm. Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Bregu është tërhequr nga skena e politikës aktive duke postuar herë pas here ngjarje nga jeta personale në Instagram.

Por nëse Bregu është “eklipsuar” disi e njëjta gjë nuk ka ndodhur me të bijën, Kejda, e cila vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara në Instagram për pamjen e jashtme.

Kështu ka ndodhur edhe sot, ku një komentues i shkruan vajzës së Bregut, dhe mes të tjerash i thotë se duket si 40 vjeç.

Përveç të bijës, përgjigjen s’ia ka përtuar dhe ish-deputetja demokrate.

Lexoni replikat mes tyre:

Komentuesja: Je sh e vogel per gjith kto nderhyrje dhe gjith kte make up hund e ber buz te bera ! Dukesh 40 vjec me fal qe po ta them po nga konstrukti trupit fhe fytyra dukesh bash 30-40 vjec

Kejda: Te falenderoj Francesko me Lamborghini te bardhe per kritiken. Te me falesh po hunden, buzet, mollezat etj etj mi kane bere pak keq, se atehere kur linda une para 20 vitesh aq ishin mundesite, perdornin silikon te keq, jo fillera e gjera moderne si tani..Gjithsesi do ja percjell kritiken tende kirurgeve te mi @m.bregu me gjithe ndihmes-mjekun qe e asistoi Oh and i bet if you see a 40 year old looking like this, you’d still hit on her.  Tschüsssss

Majlinda Bregu: Na paska fy rende

Komentet në Instagramin e vajzës së Majlinda Bregut

/fl.mi.
Komento

Komente

 • sapa: 19/08/2018 03:13

  Ramen e kuptoj qe del cdo dite ne fotografi se do tja kaloje Saliut po keta pse ekspozohen apo duhet te dalin qe te mos i harroje shoqeria shqiptare?aq me teper me gote pijesh qe te duken sa me aristokrate?modestia nuk ekziston ne shqiperi!

  Përgjigju
 • Tirona: 19/08/2018 02:39

  Fiks ja ka gjet 30/ 41

  Përgjigju
 • Gerti: 19/08/2018 00:16

  Ku e di cfare eshte turpi Majlinda megjithe familjen e saj...edhe nje gote vere mbrapa dhe he...

  Përgjigju
 • ne tiron: 18/08/2018 23:06

  Te them te drejten, si 40 nuk dukesh, por edhe si 20 nuk ke freskine. Me mire percaktimi qe ben cesku me lambo te bardhe, kur thote si 30-40

  Përgjigju
 • Jorgo: 18/08/2018 22:21

  Pun gjugjmagjugjesh

  Përgjigju