Durrës, 42 vjeçari nga Tirana gjendet i pajetë në portin e peshkimit, ja çfarë dyshohet

Durrës, 42 vjeçari nga Tirana gjendet i pajetë në portin e peshkimit, ja çfarë dyshohet

Porti i peshkimit, Durrës

Trupi i pajetë i një 42 vjeçari nga Tirana është gjetur mëngjesin e sotëm tek porti i peshkimit në Durrës. Viktima është pikasur nga peshkatarët.

Sipas policisë, 42 vjeçari nuk ka shenja dhune dhe dyshohet të jetë mbytur aksidentalisht. Policia ka kontaktuar familjarët e tij të cilët kanë deklaruar se 42 vjeçari ishte i alkoolizuar.

“Më datë 23.11.2023, në një kalatë peshkimi në portin e Durrësit, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, trupi i shtetasit E. A., 42 vjeç, banues në Tiranë. Nga hetimet e deritanishme dyshohet se 42-vjeçari, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor, është mbytur aksidentalisht në det”-njofton policia.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të rastit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane

Gjermania vlerëson angazhimin e Malit i Zi ndaj reformave evropiane