Durrës/ Dy burrat në ‘alarm’, denoncojnë në polici: Na janë larguar gratë

Durrës/ Dy burrat në ‘alarm’, denoncojnë në polici: Na janë larguar gratë

DURRËS- Dy denoncime janë bërë në Policinë e Durrësit, nga dy burra. Të dy kanë denoncuar se bashkëshortet u janë larguar nga banesa dhe nuk kanë asnjë njoftim prej tyre.

Denoncimi i parë është bërë nga 38-vjeçari, D. P., banues në Shënavlash, Durrës. Ai ka deklaruar se është larguar nga banesa bashkëjetuesja e tij, I. S., 35 vjeçe, banues në Shënavlash.

Ndërkohë, denoncimi tjetër është bërë nga 23-vjeçari K.S., banues në Kavajë. Edhe ai ka deklaruar se është larguar nga banesa bashkëshortja e tij, E. S., 20 vjeçe, banuese në Kavajë.

Po punohet për gjetjen e tyre.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ich: 14/06/2024 17:32

    Mos punoni per gjetjen e tyre,pasi te ngopen do te vijn vet

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Begaj uron Von der Leyen: Presim me padurim të vazhdojmë bashkëpunimin

Begaj uron Von der Leyen: Presim me padurim të vazhdojmë bashkëpunimin