Durrës/ Zhduket 31-vjeçari në plazhin e Currilave, u fut të lahej me shokët dhe nuk u pa më

Foto ilustruese

Një 31-vjeçar është zhdukur në plazhin e Currilave në Durrës. I zhdukuri është Doland Molla, banues në Skrapar. Për zhdukjen e të riut njoftimi ka ardhur nga shokët e tij dhe ka dyshime se 31-vjeçari të jetë mbytur në det.

Sipas rojeve bregdetare shokët e 31-vjeçarit ishin futur për tu larë më të në det por më pas, pasi nuk kanë mundur të gjejnë kanë kërkuar ndihmën e policisë lokale.

Forcat blu dhe rojet bregdetare janë vëne në kërkim tokësor dhe detar, por ende nuk kanë mundur ta gjejnë atë.

E.L./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento