Durrës/ Zhduket 31-vjeçari në plazhin e Currilave, u fut të lahej me shokët dhe nuk u pa më

Durrës/ Zhduket 31-vjeçari në plazhin e Currilave, u fut të lahej me shokët dhe nuk u pa më

Foto ilustruese

Një 31-vjeçar është zhdukur në plazhin e Currilave në Durrës. I zhdukuri është Doland Molla, banues në Skrapar. Për zhdukjen e të riut njoftimi ka ardhur nga shokët e tij dhe ka dyshime se 31-vjeçari të jetë mbytur në det.

Sipas rojeve bregdetare shokët e 31-vjeçarit ishin futur për tu larë më të në det por më pas, pasi nuk kanë mundur të gjejnë kanë kërkuar ndihmën e policisë lokale.

Forcat blu dhe rojet bregdetare janë vëne në kërkim tokësor dhe detar, por ende nuk kanë mundur ta gjejnë atë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë