Rrezikuan mbytjen në det, pushuesit shpëtojnë tre persona në Velipojë, mungojnë rojet (FOTO)

Tre persona rrezikuan mbytjen në Velipojë mesditën e sotme, ndërsa u shpëtuan falë ndërhyrjes së shpejtë të pushuesve. Gazetari i Report Tv, Ergys Kavaja thotë se në Velipojë mungojnë rojet bregdetare.

Sezoni ka nisur por siguria mungon. Theksojmë që këtë sezon turistik, në këtë muaj kanë humbur jetën në plazh tre të moshuar, dy në Vlorë dhe një në Durrës, si pasojë e atakut kardiak.

 

Ora 13:20
Rrezikuan mbytjen në det, pushuesit shpëtojnë tre persona në Velipojë, mungojnë rojet (FOTO)
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4
d.ba./E.L./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tërmeti i 26 Nëntorit, a keni besim se përgjegjësit do të ndëshkohen?

Komento

Komente

  • Velipojaku: 23/06/2019 20:50

    Ku eshte ajo pros**** qe urdheron per djeg,je shkollash dhe anti mitingje,pse nuk merret me sigurimin e plazhit se po shkojne jete njerezish,por kjo lavire kur nxjerr banditet te ta bllokoje kryeministrim dhe te konfrontohet me polic e shkrete qe per nje rroge mesatare dalin aty dhe fyen nga banditet e kesaj lavire se mbyten njerez ne Velipoje nuk e ka pik problemit,se partia qe ajo perfaçeson veq gjak do.

    Përgjigju