Dy autorët e vrasjes së vëllezërve Bilali 'friend' në Facebook (FOTOT)

Arsen Stojku 29 vjeç dhe Mislim Rama 23 vjeç, të dy banues në fshatin Mjedë të Vaut të Dejës, dyshohet të jenë autorë të vrasjes me paramendim kryer në bashkëpunim të vëllezërve Bilali. Ata janë nën akuzë edhe për prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake dhe municioneve. Nga një vëzhgim në rrjetet sociale, shihet se dy të rinjtë janë miq me njëri-tjetrin. 

 


Lajmi kryesor:

Dy në pranga për vrasjen e vëllezërve Bilali, në kërkim ekzekutori Ibrahim Lici /EMRAT - FOTOT


Ora 10:16
Dy personat e arrestuar për vrasjen e vëllezërve Bilali 'friend' në Facebook (FOTO)
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6
G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Masat anti-COVID, Suedia heq Shqipërinë nga lista e ‘vendeve të sigurta’, nga e hëna ndalohen udhëtimet jo esenciale