E bërë shoshë nga plumbat, dalin pamjet e makinës së viktimës dhe të plagosurit në Milot

 

Report Tv ka siguruar pamjet e makinës së shënjestrave të atentatit mbrëmjen e sotme në Milot, Klisman Preçit, i cili mbeti viktimë si dhe të Ylli Brahimit, i cili ka mbetur i plagosur rëndë. Siç shihet dhe nga pamjet makina tip ‘Toyota’ në xhamin e parë është bërë ‘shoshë’ nga plumbat ndërsa ishte  e blinduar. Makina ishte me targa të Shkupit, kryeqytetit të Maqedonisë së Veriut.

1658523946_MAKINA001.jpg


Lajmi kryesor:

Vrasje mafioze në Milot, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur rëndë! U qëlluan sapo zbritën nga makina e blinduar! Të dy i kishin shpëtuar atentateve më parë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Stoltenberg: Të gjithë aleatët e NATO-s janë dakort për antarësimin e Ukrainës

Stoltenberg: Të gjithë aleatët e NATO-s janë dakort për antarësimin e Ukrainës