‘E bukura e Tropojës’, ndryshimi drastik i Arjola Demirit do ju habisë

‘E bukura e Tropojës’, ndryshimi drastik i Arjola Demirit do ju habisë

Arjola Demiri, aktorja e njohur dhe mjaft e përfolur së fundmi edhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother, është veçuar gjithnjë për pamjen e saj seksi.

E cilësuar si ‘E bukura e Tropojës’ nëna e 3 fëmijëve, Demiri ka arritur të na habisë gjithnjë me daljet e saj në puntatat javore të spektaklit. E njëjta habi,sërish për pamjen e saj ka ardhur edhe me një video të shkëputur nga një intervistë para 6 viteve ku Arjola shihet me veshje tradicionale veriore.

Arsyeja pse intervista e aktores së njohur ka marrë vëmendje nuk është thjesht për kuriozitetin e veshjes veriore, po për faktin e ndryshimit drastik të saj në këto 6 vite.

Me një grim të thjeshtë, flokë të shpupuritura Arjola ka ditur sesi të ta prezantojë kulturën e saj megjithëse, është e pashmangshme të mos vërejmë ndryshimet e mëdha në tiparet e saj. Aktorja është përfolur shumë për ndryshime në hundë, buzë e mollëza.

 

 

1/4
G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Trafik i rënduar në Shëngjin, prej 2 orësh bllokohet qarkullimi! Rrugët e ngushta nuk përballojnë fluksin e automjeteve me pushues (VIDEO)