Media austriake i përmendi ndërhyrjet plastike, Kryemadhi: Më akuzojnë për bukurinë që më ka falur nëna ime

Media austriake i përmendi ndërhyrjet plastike, Kryemadhi: Më akuzojnë për bukurinë që më ka falur nëna ime

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi

TIRANË- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi sot ishte në faqet e gazetës austriake, ku fliste për operacionet e saj plastike, mirëpo një gjë e tillë është mohuar nga ajo vetë.

E ftuar në televizionin e familjes Berisha, Kryemadhi tha se ajo "akuzohet për bukurinë që i ka falur nëna", pra duke mohuar që të ketë bërë ndërhyrja kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj.

“Më akuzojnë për bukurinë që më ka falur nëna ime, pavarësisht se jam shumë e indinjuar se ende nuk kam bërë asnjë operacion plastik, jam ende shumë e re nuk kam abuzuar me jetën time, as me drogëra as me alkool. Acidi dhe botoksi nuk janë operacione plastike, operacione janë kur tëtrheq gjoksin dhe fytyrën dhe ata që e kanë bërë shkrimin i kanë bërë vetë mos ja u them edhe ku i kanë bërë. Prandaj ata që kanë shkruajtur artikullin të rinë rehat sepse Monika Kryemadhi është në genetikisht shumë në formë. Çdo ndërhyrje kirurgjikale për probleme shëndetësore që unë kam bërë i kam deklaruar dhe të jeni të bindur se ky është një proces që nuk e fsheh dot”, tha Kryemadhi për Syri tv.

Në artikullin e publikuar sot në gazetën austriake Kronen Zeitung, ku hidhen akuza për presidentin e Shqipërisë Ilir Metën, se ka paguar 700.000 dollarë për lobim në SHBA, u fol edhe për shpenzime të Kryemadhit, për operacionet plastike. 

“Në listën e tyre të dyshimtë të shpenzimeve: 50 mijë euro në muaj për takime me senatorë amerikanë, darkë, udhëtime dhe me sa duket edhe operacione estetike për zonjën Meta, Monika Kryemadhi, e cila mori kryesinë e LSI-së nga bashkëshorti i saj”, shkruhet në artikull.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ridi: 17/05/2022 15:31

  Se cila nga keto dy fytyrat e mones duket me b****, iliri mund ta thote.

  Përgjigju
 • ariu: 17/05/2022 08:21

  Femër pa buzë, legene pise, nga ky lloj surati pret cdo gjë

  Përgjigju
 • DURRESI: 17/05/2022 08:20

  ha ha ha bukuria madhe ti.....se shef veten o zekzi skraparit se si je si COBANE fajin e ka AMERIKA QE STE FUT NE BURG TY DHE BURRIN TEND

  Përgjigju
 • anna: 17/05/2022 08:11

  Monike e dashur ti dikur ishe si ato domatet qe rriteshin e piqeshin ne kopesht nen driten e diellit dhe kur piqeshin ishin shume te shijshme.Kurse tani je bere si ato domatet qe rriten me gjilpera per 10 dite dhe nuk futen ne goje se jane fallco jane kak ashtu je sot .

  Përgjigju
 • Taku: 17/05/2022 06:12

  Je yll o Monika po lere qa thone kta mostra. Ty te shohin te gjithe ne enderr dhe sduan ti dali ghumi

  Përgjigju
 • Iris: 17/05/2022 04:16

  Operacion plastik,apo humbje peshe,apo gjurme vitesh,apo thjesht /reinvention/ i vetes;keto dy foto flasin vete,nuk kane shume nevoje per komente.Por fotoja e Monikes se sotme nuk ka asgje te perbashket me foton e /shefes se kuadrit/ qe ka vene ne krah.Foto te tilla me shume i hedhin benzine zjarrit,se sa e shuajne.

  Përgjigju
 • Fadili: 17/05/2022 00:14

  Prape era e dhive nuk i hiken

  Përgjigju
 • Mali me gropa: 16/05/2022 23:46

  Ah sheet edhe lopa ima mo i bukur te fala nga mali me gropa

  Përgjigju
 • Toni: 16/05/2022 22:44

  E ke bër hundēn si boksiere…????????????????

  Përgjigju
 • Shkodrane: 16/05/2022 22:27

  Kjo ka qenë me mustaqe, tani është si Shreku!

  Përgjigju
 • Tiku: 16/05/2022 22:08

  Po ca Bukurie o mortje. Si ishe si je. Ke qe si burre.. shkuuuu

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli

GOLAT/ Ndicka rrëzohet në fushë, shtyhet Udinese - Roma! Inter lë festën e titullit për në derbi, ndalen Milani dhe Napoli