E fshehur në një bidon vaji për makina, zbulohet pistoleta në disa bagazhe në Portin e Durrësit! Prangoset poseduesi

E fshehur në një bidon vaji për makina, zbulohet pistoleta në disa bagazhe në Portin e Durrësit! Prangoset poseduesi

Një pistoletë, e fshehur brenda një bidoni vaji për makina, është gjetur në Portin e Durrës ndërkohë që është ndaluar personi që po tentonte ta kalonte. Burime për Report Tv bëjnë me dije se në Port, dogana e kontrollit, skaneri i bagazheve ka identifikuar një pistoletë dhe më pas janë lajmëruar urgjent strukturat e policisë në Port Durrës.

Aksioni është kryer nga Dogana Durrës në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

Pistoleta e fshehur brënda një bidoni vaj për makina

Pistoleta e gjetur

K.T./A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve