E gjakosur dhe e përlotur, situata dramatike në Thumanë...Vijojnë kërkimet nën rrënoja (FOTO)

E gjakosur dhe e përlotur, situata dramatike në Thumanë...Vijojnë kërkimet nën rrënoja (FOTO)

Në Thumanë është situata më dramatike. Tre pallate të shembura, nga rrënojat e të cilëve deri më tani janë nxjerrë dy gra të vdekura.

Të tjerë banorë janë nxjerrë të gjallë, siç dëshmohet edhe në këtë foto. Një grua e gjakosur, e lënduar, e përlotur dhe e traumatizuar nga tërmeti, teksa të tjerë i qëndrojnë afër për ta qetësuar. Ndërkohë vijojnë kërkimet nën rrënoja për të gjetur të tjerë persona.


Lajmi kryesor:

Situata dramatike në Thumanë/ Ende persona nën rrënoja, nxirren nga shembja e pallatit nënë e bir të pajetë (VIDEO)


Ora 07:53
E gjakosur dhe e përlotur, situata dramatike në Thumanë...Vijojnë kërkimet nën rrënoja (FOTO)
 • /b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?  ×

  Lajmi i fundit

  SHBA, numri i faqeve me lajme të rreme në internet, më shumë se faqet e mediave legjitime

  SHBA, numri i faqeve me lajme të rreme në internet, më shumë se faqet e mediave legjitime