E gjakosur dhe e përlotur, situata dramatike në Thumanë...Vijojnë kërkimet nën rrënoja (FOTO)

Në Thumanë është situata më dramatike. Tre pallate të shembura, nga rrënojat e të cilëve deri më tani janë nxjerrë dy gra të vdekura.

Të tjerë banorë janë nxjerrë të gjallë, siç dëshmohet edhe në këtë foto. Një grua e gjakosur, e lënduar, e përlotur dhe e traumatizuar nga tërmeti, teksa të tjerë i qëndrojnë afër për ta qetësuar. Ndërkohë vijojnë kërkimet nën rrënoja për të gjetur të tjerë persona.


Lajmi kryesor:

Situata dramatike në Thumanë/ Ende persona nën rrënoja, nxirren nga shembja e pallatit nënë e bir të pajetë (VIDEO)


Ora 07:53
E gjakosur dhe e përlotur, situata dramatike në Thumanë...Vijojnë kërkimet nën rrënoja (FOTO)
1 / 11
2 / 11
3 / 11
4 / 11
5 / 11
6 / 11
7 / 11
8 / 11
9 / 11
10 / 11
11 / 11
/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Talebanët kanë vrarë 100 ish-anëtarë të forcave të sigurisë, SHBA thirrje: Ndaloni ekzekutimet