E mashtroi dhe i mori 20 mijë euro, arrestohet një grua në Gjirokastër

E mashtroi dhe i mori 20 mijë euro, arrestohet një grua në Gjirokastër

LIBOHOVË- Arta Noni banuese në Athinë është dorëzuar në Policinë e Gjirokastrës pasi akuzohej për mashtrim. Po ashtu nën hetim është vënë edhe Leonidha Zaho. Këta persona i kanë marrë një shumë prej 20000 eurosh Etleva Cano banuese në Libohovë.

Mashtrimi ishte bërë në vitin 2012 dhe paratë nuk i ishin kthyer më Etleva Canos. Në këtë mënyrë Cano kishte bërë një kallëzim ndaj Arta Noni dhe Leonidha Zahhos për mashtrim.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin

Presidenti Macron kërkon nga shkollat franceze të luftojnë antisemitizmin