E ngatërruan me legjendën e futbollit, shumë qytetarë në rrjete sociale shpallin vdekjen e këngëtares Madonna

E ngatërruan me legjendën e futbollit, shumë qytetarë në rrjete sociale shpallin vdekjen e këngëtares Madonna

Shumë përdorues të rrjetit social Twitter kanë ngatërruar vdekjen e legjendës së futbollit Maradonna me këngëtaren Madonna.

Gjatë ditës së djeshme, shumë persona kanë postuar në profilet e tyre mesazhe ngushëllimi me foton e këngëtares amerikane duke përhapur dhe shumë debat.

Ndërsa nga ana e saj, këngëtarja nuk ka reaguar mbi këto postime dhe komente mbi "vdekjen" e saj.

Diego Maradona ndërroi jetë ditën e djeshme në moshën 60-vjeçare si pasojë e një arresti kardiak.

E.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve