‘E qëlluan pas shpine’, xhaxhai 31-vjeçarit nga Kukësi zbulon si iu vra nipi pas sherrit për faturën

‘E qëlluan pas shpine’, xhaxhai 31-vjeçarit nga Kukësi zbulon si iu vra nipi pas sherrit për faturën

1672782760_1111111zLDUFCh4Atransformed.jpeg

Xhaxhai i Visar Cengut, 31-vjeçarit nga Kukësi që u vra me armë zjarri në një lokal nate në Prizren, ka zbuluar detaje nga ngjarje e rëndë. Në një intervistë për Klan Kosova, Besim Cengu zbulon se nipi i tij u qëllua në makinë nga mbrapa.

‘Ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit. Makina ku ishte djali nuk ka pasur armë. Pasi janë zënë aty, ka pasur goditje nga pas, pasi është nisur makina. Nipi im ka vdekur ndërsa tjetri është plagosur. Nipi im është gjuajtur brenda veturës nga pas, sepse edhe predha ka qenë në shpinë dhe e ka kapur mushkërinë dhe një pjesë të zemrës dhe djali ka vdekur në vend’,- tha Cengu.

Në lidhje me rastin, ku mbeti i plagosur dhe shoku i viktimës janë arrestuar 6 persona, ku i dyshuari kryesor mbetet Dibran Hoxha, pronar i lokalit, i njohur ndryshe si “Kobra”.


Lajmi kryesor:

Sherr me grushte për faturën 400 euro në një lokal nate në Prizren, pronari qëllon me armë 3 të rinjtë nga Kukësi! Vdes 31-vjeçari, plagoset shoku


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Presidenti i ri i Iranit, i gatshëm për 'dialog konstruktiv' me Evropën

Presidenti i ri i Iranit, i gatshëm për 'dialog konstruktiv' me Evropën