E quajti homoseksual, ish-i dashuri i Morena Tarakut publikon video me femra në jahtin e tij

E quajti homoseksual, ish-i dashuri i Morena Tarakut publikon video me femra në jahtin e tij

Morena Taraku dhe ish-i dashuri i saj Sasha Sobhani

Këngëtarja kosovare Morena Taraku kohët e fundit u përfol shumë për lidhjen e saj me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani. Ata dukeshin shumë të dashuruar pasi bënë tatuazh emrat e njëri-tjetrit në trup.

Së fundmi Taraku ka bërë të ditur se është ndarë nga i dashuri i saj miliarder pasi ishte homoseksual. Kjo deklaratë e saj shkaktoi një zemërim tek miliarderi i cili për të hedhur poshtë gjithë thashthemet rreth tij ka publikuar një video në Instagram ku është i rrethuar nga femrat në jahtin luksoz.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Historia e modeles së famshme shqiptare: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e Miss SHBA

Historia e modeles së famshme shqiptare: Dikur milja lopët, sot jam në jurinë e Miss SHBA