E rëndë në Greqi, mësuesi 62-vjeçar abuzon seksualisht me nxënësin e tij për vite me radhë

Policia greke

Policia greke

Një 62-vjeçar, është arrestuar nga policia greke për abuzim të vazhdueshëm seksualisht me një të mitur, i cili edhe nxënësi i tij.

Sipas informacioneve të mediave greke, mësuesi 62-vjeçar mbajti marrëdhënie shumë të mira me familjen e viktimës dhe e abuzoi atë për shtatë vjet rresht, nga mosha 8 deri në 15 vjeç.

Rasti u zbulua pas një ankese nga prindërit e fëmijës. Në disa raste, duket se edhe persona të tjerë ishin të pranishëm në kohën e abuzimit, ndërsa i akuzuari po vepronte në shtëpinë e fëmijës së mitur dhe në shtëpinë e tij.

Personi i arrestuar u dërgua në Prokurorin kompetent dhe të hënën ai do të kalojë përmes një hetuesi./Zougla.gr

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Bffnfnfn: 21/02/2021 16:54

    Vite me radhe* vemje analfabete.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë