VIDEOLAJM/ E veshur ekstravagante dhe në majë të takave, gruaja nxjerr 'shëtitje' burrin me zinxhir si qen në Kroaci

E pashqetësuar, në majë të takave dhe sikur të ishte duke bërë diçka të zakonshme, një vajzë ka nxjerr shëtitje në një qendër tregtare me zinxhir të dashurin e saj.

Pamjet kanë habitur jo vetëm kalimtarët në qendrën tregtare në Kroaci, por të gjithë rrjetin.

Megjithëse  të dy në pozicione aspak të zakonshme, nuk mund të mos respektonin masën e mbajtjes së maskës COVID në ambiente të mbyllura.

Sipas mediave kroate, ata janë Antea Ajbek dhe Renato Pirin, një çift i ri që e kanë publikuar videon në TikTok.

“Burri mbahet me zinxhir”, ka shkruar Antea, ndërsa shumë shpejtë videoja është fshirë nga llogaria e saj.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj “performance”, por shumë supozojnë se ky është një tjetër trend i çuditshëm në rrjetin e njohur social Tik Tok.

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 19/01/2022 03:48

    Nje here ketu, kam pare nje /bumper sticker/ ne nje makine qe me ka bere te qesh.Ne te thuhej pak a shume se gruaja /kishte humbur burrin dhe qenin,por ofronte shperblim vetem per gjetjen e qenit/.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Nesër gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bashkia plan masash për mbarëvajtjen e aktivitetit! Ja si ndryshon qarkullimi i mjeteve