Edgari rikthehet në
Big Brother Albania

Edgari rikthehet në <br />Big Brother Albania
Pas rreth 3 orëve jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Edgari Cani, konkurrenti 52 vjecar nga Tirana eshte rikthyer përsëri në lojë. Edi, i cili vetëm pak më parë u largua për arsye familjare, është përsëri konkurrent i Big Brother Albania. Siç janë rregullat e Big Brother konkurrenti ka të drejtë të rikthehet nëse nuk është larguar nga votat e publikut por për arsye të tjera. Ai është përsëri pretendent për të fituar çmimin e madh prej 100 milion lekësh.

SU/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

'Ti dhe Luizi çift gjithë jetën', Kiarës i del në mbrojtje gjyshja: Ta dinë të gjithë kush je ti, dje duhet ta kishin lënë BBV banorët

'Ti dhe Luizi çift gjithë jetën', Kiarës i del në mbrojtje gjyshja: Ta dinë të gjithë kush je ti, dje duhet ta kishin lënë BBV banorët