Ekzekutoi gruan sapo doli nga gjykata, del fotoja e 58-vjeçarit Koço Buzo

1620305721_1620304097KOCOBUZO.jpg

Ky është 58-vjeçari Koço Buzo, autori që ka ekzekutuar bashkëshorten e tij Liljana Buzo 54-vjeç në derë të gjykatës, ndërsa ka lënë të plagosur edhe dy persona të tjerë, mes tyre dhe avokatin Gëzim Toccila.

 


Lajmi kryesor:

Foto nga vrasja në Elbasan, burri ish-polic qëllon me thikë e më pas me kallashnikov gruan sapo doli nga gjykata, nuk pranonte të divorcohej


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë