Elbasan, arrestohet 24 vjecari
me 150 doza kanabis sativa

Elbasan, arrestohet 24 vjecari<br />me 150 doza kanabis sativa
Policia e Elbasanit ka arritur të arrestojë një 24 vjecar nga Përmeti, pasi iu gjet një sasi droge e llojit kanabis sativa.

Shtetasi Ermal Rapo u arrestua pasi, duke qarkulluar në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji me një mjet tip “Peugeot” me targa të huaja, gjatë kontrollit të mjetit policia gjeti 150 doza lëndë narkotike e dyshuar si kanabis sativa.

Nga ana e uniformave blu u sekuestrua lënda narkotike së bashku me mjetin. I riu akuzohet për veprën penale “prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. ah/shiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Pas një viti heshtje, Elsa Lila flet për arrestimin e bujshëm: Jam e pafajshme

Pas një viti heshtje, Elsa Lila flet për arrestimin e bujshëm: Jam e pafajshme