Elbasan, ekzekutohet me
plumb në kokë biznesmeni

Elbasan, ekzekutohet me<br />plumb në kokë biznesmeni
ELBASAN- Një 37 vjeçar, pronar i një lokali është ekzekutuar me plumb në kokë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, rreth mesnates,  në qytetin e Elbasanit. Policia bën të ditur se viktima Almir Cani është vrarë përpara shtëpisë së tij në lagjen Dyli Haxhire.

Sipas policisë autori ka thirrur viktimën të dalë nga shtëpia dhe më pas e ka ekzekutuar.  Autori është larguar në drejtim të paditur duke përfituar edhe nga errësira.
Almir Cani ishte pronar i një diskoje në lagjen ku banonte.

Pesë persona janë shoqëruar në komisariat për të zbardhur detaje rreth vrasjes. Mësohet se është identifikuar autori dhe po punohet për arrestimin e tij.
(sg/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli

Sporti humbet mendjen brilante, Mesut Ozil tërhiqet nga futbolli