Elegancë dhe kombinim/ Si u veshën deputetet sot në Parlament

Foto të deputeteve në Parlament

Në orën 10:00 deputetët i janë drejtuar sallës së Kuvendit ku do të diskutohen disa çështje të rëndësishme, e cila është mbajtur nën masat Covid-19.

Megjithatë, nuk ka kaluar pa u vënë veshja që kishin zgjedhur këtë seancë parlamentare deputetet. Fustane me ngjyrat e vjeshtës, nga flokët e deri tek takat që shumica prej tyre ishin të kuruara në detaje.

Nuk mbeten mbrapa as deputetet e parlamentit të cilët kishin bërë kombinime të kostumeve me karvatën dhe aksesorë të ndryshëm.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Jakkk: 17/09/2020 17:15

    Banda e rilindjes

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rruga e Arbrit dhe ura më të lartë në Ballkan hapet në 29 nëntor! Ministrja: Mjetet të ecin me kujdes