Elvana Gjata dhe Ylli Limani surprizojnë fansat, bashkëpunojnë për dy këngë të reja

Elvana Gjata dhe Ylli Limani surprizojnë fansat, bashkëpunojnë për dy këngë të reja

Elvana Gjata dhe Ylli Limani

Elvana Gjata dhe Ylli Limani kanë surprizuar fansat pasi kanë konfirmuar se do të bashkëpunojnë për dy këngë. Ky bashkëpunim përflitej prej shumë kohësh por ishin pikërisht dje Elvana Gjata dhe Ylli Limani të cilët postuan të njëtën sotry në Instagram, pothuajse në të njëjtën kohë.

“Të shtunën… X2“, shkruan ata shoqëruar me emojin e një ore.

Ndërkohë sot ata kanë zbuluar detajet e tjera dhe i kanë surprizuar të gjithë teksa kanë treguar se do të vijnë jo me një, por me dy këngë të reja. Këngëtarët kanë ndarë në Instagram një foto të përbashkët, ku shihen të ulur në një divan teksa shohin në sy njëri-tjetrin. Ata kanë zbuluar se këngët e reja do të mbajnë titujt “E di” dhe “Marre” e do të publikohen të shtunën në orën 18:00.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Sunny Hill Festival, cilët janë 7 artistët e njohur që iu janë bashkuar deri tani festivalit të Tiranës

Sunny Hill Festival, cilët janë 7 artistët e njohur që iu janë bashkuar deri tani festivalit të Tiranës