Elvana Gjata takon Dua Lipën dhe familjen e saj: Të gjithë jemi krenarë me ty

Elvana Gjata takon Dua Lipën dhe familjen e saj: Të gjithë jemi krenarë me ty

Elvana Gjata takon Dua Lipën dhe familjen e saj

Këngëtarja Elvana Gjata ka takuar Dua Lipën dhe familjen e saj në Tiranë ku ka kaluar dhe kohë me ta. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Elvana nëpërmjet një postimi në "Instagram".

Ajo thotë se të gjithë jemi krenarë për Duan, për karrierën e sajë duke e falënderuar për festivalin "Sunny Hill".

“Kalova një kohë kaq të bukur me ju, Dua Lipa dhe familjen tuaj të mrekullueshme. Një artiste e vërtetë, një shpirt i bukur brenda dhe jashtë, ndërsa vazhdon që të jesh kaq modeste! Të gjithë jemi krenarë për karrierën tënde dhe për gjithçka që ke bërë për festivalin, për Kosovën dhe shqiptarët në mbarë botën. Shumë dashuri.”, shkruan Elvana në Instagram. 

Elvana Gjata dhe Dua Lipa

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vin: 11/08/2022 09:20

    Dua lipa ska nevoj per qerosa me lek si puna jote ,larg nga Dua lipa ti zhulse.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

GJKKO kalon për gjykim dosjen e inceneratorit të Fierit, të akuzuar Lefter Koka, Alqi Bllako dhe 7 të tjerë

GJKKO kalon për gjykim dosjen e inceneratorit të Fierit, të akuzuar Lefter Koka, Alqi Bllako dhe 7 të tjerë