Emocionet e 'Euro 2024' jetojini me ne! Nga sonte, ora 19:45, çdo ditë 'Minuta 0' në Report Tv! Në Shqiptarja.com informacione e analiza! Gjithçka nga Gjermania

Emocionet e 'Euro 2024' jetojini me ne! Nga sonte, ora 19:45, çdo ditë 'Minuta 0' në Report Tv! Në Shqiptarja.com informacione e analiza! Gjithçka nga Gjermania

'Minuta 0' në Report Tv

Përjetojmë së bashku një muaj të mbushur me emocionet e sportit më të bukur në botë. Në Euro 2024 protagoniste janë ngjyrat kuqezi të Kombëtares sonë.

Ne në "Minuta 0" ju sjellim gjithcka; informacione, analiza, të ftuar, lidhje të drejtpërdrejta nga Gjermania dhe zonat e tifozëve. Europiani i Gjermanisë vjen në Report Tv si kurrë më parë.

Nga sot, çdo ditë ora 19:45, "Minuta 0" në Report TV me Andi Kapxhiun dhe Ogerta Spahiun.

Detajet më të fundit dhe lajmet në lidhje me Euro 2024, për Kombëtaren dhe të gjitha ekipet e tjera, gjithashtu dhe rezultatet në kohë reale do i gjeni në Shqiptarja.com.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Dalin fotot, kush janë kamarieri e klienti që u vranë në atentatin në Memaliaj! Shënjestër ishte babai i Andrea Kalemit

Dalin fotot, kush janë kamarieri e klienti që u vranë në atentatin në Memaliaj! Shënjestër ishte babai i Andrea Kalemit