Emrat/Kandidatët e mundshëm
për Drejtor të Policisë së Tiranës

Emrat/Kandidatët e mundshëm<br />për Drejtor të Policisë së Tiranës<br>
Pas emërimit të Ardi Veliut në krye të Policisë së Shtetit, posti i Drejtorit të Policisë Tiranë mbetet vakant. Burime të Report TV nga Policia e Shtetit bëjnë me dije se dy janë kandidatët për të drejtuar uniformat blu në kryeqytet.

Gentjan Shehaj Drejtor i Policisë Vlorë dhe Alfred Çepe, Drejtor i Policisë së Durrësit, janë dy emrat më të përfolur për të drejtuar Policinë e Tiranës. Gentjan Shehaj dhe Alfred Çepe vijnë nga një karrierë e gjatë në Polici dhe kanë gradën për të drejtuar Policinë e Tiranës.

Report Tv ka mësuar gjithashtu se Ardi Veliu pritet të bëjë emërimin e Drejtorit të Policisë së Tiranës brenda kësaj jave. 

Kandidatët që mund të pasojnë Ardi Veliun:

Gentjan Shehaj - Drejtor i Policisë Vlorë

Alfred Çepe -  Drejtor i Policisë së Durrësit

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Uragani Ian godet Kubën! Florida përgatitet për erëra të forta dhe përmbytje

Uragani Ian godet Kubën! Florida përgatitet për erëra të forta dhe përmbytje