Emrat/ Kush janë 2 policët dhe qytetari të mbetur të plagosur pas të shtënave me armë në Mamurras

1618317703_kurbin001.jpg

Në qendrën e Mamurrasit janë plagosur me armë zjarri punonjësit e policisë të patrullës Flamur Lleja dhe Ilir Zekaj dhe një qytetar, Nikoll Vorfi.


Lajmi kryesor:

Mamurras, patrulla konfliktohet me 4 persona, polici nxjerr armën dhe plagos 2 kolegët e 1 të përfshirë! 7 të shoqëruar nga fisi i ish-deputetit Mhill Fufi


K.T./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve