Entuziazëm kuqezi në Varshavë, Cikalleshi barazon shifrat për Shqipërinë

23’ Shqipëria rikthen baraspeshën në minutën e 23. Sokol Cikalleshi mposht Sheznin nga një kënd shumë i prirët.

 


Lajmi kryesor:

Shqipëria luan mirë, por Polonia fiton thellë në Varshavë! Kuqezinjtë të zhgënjyer edhe me arbitrin


Ne.k./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Disa nga xhevahirët që 'pushtuan' foltoren e Berishës dhe 'do reformojnë' Partinë Demokratike