Era dhe Nora Istrefi habisin fansat, publikojnë videon duke vjedhur...

Era dhe Nora Istrefi habisin fansat, publikojnë videon duke vjedhur...

Era dhe Nora Istrefi, këngëtare

Nora dhe Era Istrefi, padyshim që janë dy nga personazhet më të dashura për publikun ku kjo e fundit hapi dyert e famës ndërkombëtare me këngën ‘Bonbon’.

Të dyja motrat Istrefi janë shumë të suksesshme në muzikë. Së fundmi Nora dhe Era kanë habitur fansat e tyre pasi kanë publikuar një video ku kishin vjedhur mollë nga një pemë.

"A e more një mollë aty?"- e pyet Era të motrën. "Edhe unë e mora një"- thotë ajo më pas, duke treguar para kamerës mollën që kishte vjedhur.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Arbęri: 25/07/2018 14:32

    Molla të ndaluara hehehe

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë