Era Istrefi flet për jetën private, zbulon nëse është në një lidhje

Era Istrefi flet për jetën private, zbulon nëse është në një lidhje

Era Istrefi

Era Istrefi ishte e ftuar në "Më lër të flas", ku pas kaq kohësh dha intervistë. Ajo nuk ‘u shpëtoi’ pyetjeve të binjakëve Veshaj për jetën e saj private.

Pasi tregoi për karrierën dhe suksesin në fushën e muzikës, Era u përgjigj me sinqeritet për jetën e saj romantike.

Era: E urrej të përgjigjem me po ose jo, por nuk jam në një lidhje, jam single.

Romeo: Mos është e komplikuar, prandaj nuk përgjigjesh dot me po ose jo?

Era: Nuk është e komplikuar, përfundimisht nuk jam në një marrëdhënie.

M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Këshilltarja e TOB: Sopranoja italiane Ana Pirozzi do vijë për Master Class në Tiranë, pa pagesë për të rinjtë

Këshilltarja e TOB: Sopranoja italiane Ana Pirozzi do vijë për Master Class në Tiranë, pa pagesë për të rinjtë