Era Istrefi dhe Don Xhoni në një lidhje? Video-ja e puthjes që po çmend rrjetin

Era Istrefi dhe Don Xhon kanë sjellë një nga projektet më të suksesshme muzikore të momentit me titullin “Hala”. Pas kësaj, të dy ftohen në koncerte muzikore për të performuar para publikut.

Veprimi i Don Xhonit ndaj Erës ka shkaktuar reagime të shumta, aq sa të gjithë mendojnë se tashmë janë në një lidhje.

Reperi e tërheq pas vetes dhe i dhuron një puthje në faqe ndërsa Era buzëqesh, por nuk dihet nëse mes tyre ka nisur një romancë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024



×

Lajmi i fundit

‘Reforma Zgjedhore po zvarritet’, PAA thirrje ndërkombëtarëve: Ndërhyni për të siguruar një proces zgjedhor të drejtë

‘Reforma Zgjedhore po zvarritet’, PAA thirrje ndërkombëtarëve: Ndërhyni për të siguruar një proces zgjedhor të drejtë