I vodhi këngën artistes ruse? Era Istrefi hesht përballë kritikave në rrjet

I vodhi këngën artistes ruse? Era Istrefi hesht përballë kritikave në rrjet

Era Istrefi

Era Istrefi, e cila është kthyer në botën e muzikës dhe çdo projekt të ri që sjell e kthen në hit, është kritikuar për vjedhjen e këngës nga një artiste ruse. Bëhet fjalë për këngën “5AM” që solli në bashkëpunim me reperin Buta.

Të gjithë mezi po e prisnin por kënga ka thuajse të njëjtin ritëm me projektin ‘Beynimi Siktin’ të këngëtares Alizade, 22 vjeçe.

Pavarësisht kritikave në rrjet, këngëtarja ka zgjedhur mos të reagojë, por të vijojë me promovimet e hitit të fundit. Ndërkohë, ajo dhe Don Xhoni prej kohësh po përfliten për një histori dashurie, por asgjë nuk është konfirmuar.

A.M./B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!