Europa lodh Skënderbeun
e frenon Kamza në barazim

Europa lodh Skënderbeun<br />e frenon Kamza në barazim
Skënderbeu është ndalur në një barazim 1-1 nga Kamza në ndeshjen e zhvilluar pasditen e sotme.

Korçarët kaluan të parët në avantazh me Shkodrën në pjesën e parë në minutën e 28 duke e mbyllur në avantazh.

Por në të dytën, Kamza nuk u dorëzua duke besuar te një rezultat pozitiv dhe aksionet u shpërblyen me golin e shënuar në të 68’ me Rezin.

Pas barazimit, Skënderbeu tentoi disa herë për të gjetur rrugën e fitores, por pa mundur deri në fund.

Duket se Europa League ka lodhur Skënderbeun, që nuk arriti të merrte pikët e plota përballë Kamzës, që u ngjit këtë edicion në Superiore.

A mendoni se protestat mund ta forcojnë pozicion politik të PD-së?

×

Champions League/ Juventus monumental, me dhjetë lojtarë përmbys 2-3 Leipzig! Lille mposht Real Madridin, Aston Villa fiton me Bayern! Shënon Gjimshiti, tri pikë Liverpool