Evi Kokalari: Jam e shokuar nga Argita Malltezi

Evi Kokalari: Jam e shokuar nga Argita Malltezi

Evi Kokalari dhe Argita Malltezi

Evi Kokalari ka mbetur e shokuar nga shprehja që ka shpërndarë Argita Malltezi, vajza e Sali Berishës.

Në një postim të fundit, Argita Malltezi ka cituar në një postim të saj shprehjen e ish-udhëheqësit komunist të Bashkimit Sovietik, Joseph Stalin.

Duke qenë se Argita Malltezi ka cituar shprehjen e një ish-udhëheqësi komunist, ajo ka tërhequr vëmendjen e Kokalarit.

“Just WOW – Jam pa fjalë! Argita Malltezi Berisha ndan kuotën e Joseph Stalin.

“I believe in only one thing, the power of human will.”― Joseph Stalin

Përkthimi: “Unë besoj vetëm tek një gjë: Pushteti i vullnetit njerëzor“”- shkruan Kokalari.

Postimi i Evi Kokalarit

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Fshati: 24/05/2024 15:43

  Sa e vocërr je, me rafte pika që të tremba kaq shumë.

  Përgjigju
 • Balshaj: 23/05/2024 16:09

  Po pse ç'prisje ti?! E bija e diktatorit eshte dhe kjo.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Një gjarpër në ashensor, shikoni videon

Një gjarpër në ashensor, shikoni videon