Evi Kokalari nuk përmbahet ndaj Berishës: Je burrë me zero dinjitet, ofendon çdo demokrat kur i del në krah Grida Dumës

Evi Kokalari nuk përmbahet ndaj Berishës: Je burrë me zero dinjitet, ofendon çdo demokrat kur i del në krah Grida Dumës

Evi Kokalari dhe Grida Duma

Aktivistja Evi Kokalari, ka reaguar pas deklaratës së Sali Berishës, i cili krahasoi deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma me Nora Kelmendin për përgjigjen që i dha kryeministrit Rama në Parlament.

Në një postim në rrjetet sociale, Evi Kokalari shkruan se të krahasosh Dumën me Nora Kelmendin është të kesh “zero” dinjitet, pasi sipas saj përgjigja e deputetes ndaj Ramës, të cilën Berisha e quan “epike” ishte tepër vulgare.

Kokalari thekson se Duma dinte të gjitha planet e ish-kreut të PD, Lulzim Basha, për të helmuar me gaz demokratët më 8 janar të këtij viti.

“E po te vazhdosh te krahasosh Grida Dumen me Nora Kelmendin, dhe ate qe i tha Grida Rames ne parlament Rames qe keta e quajne ‘epike’, por qe ishte po aq vulgare sa Grida & Rama vet, eshte te kesh ‘ZERO’ dinjitet.

“Nora e Kelmendit” te Sali Berishes i dinte te gjitha planet e Bashes per te helmuar demokratet ne 8 Janar, dhe per te helmuar te gjitha grate e PDse qe ate dite hyne ne seli dhe shkaterruan mushkrite e tyre, dhe hyri ne ate seli ate mengjes me bodyguard per te vazhduar me planin e dites.

For the love of GOD – na ruaj te pakten dinjitetin neve qe te dolem ne krahe, sepse seriozisht personalisht me vjen turp per ata demokrat qe na mbeshteten.

Mos fol me per Griden z. Berisha, se ofendon cdo demokrat qe te doli ne krahe”, shkruan Kokalari.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 19/10/2022 01:30

  Mendoj qe Evi donte te zinte vendin e Bashes,por i doli huq dhe tani cdo emer qe permend e komplimenton Berisha,kesaj Evit i duken si rivale te mundshem per kreun e PD.Berisha vertet kerkon te marre drejtimin,por si i moshuar qe eshte dhe per problemet e tjera qe ka,do te zgjedhe ne krye te PD ndonje te ri,mjafton qe ky i fundit t'a respektoje Berishen si fuqia pas fronit dhe Evin e ka zene halli tani.

  Përgjigju
 • orest saraci: 18/10/2022 20:17

  Ai eshte kriminel Kokalari i tregon dinjoitetin , kjo zonja kupton dhe e di se kush eshte Sali Berisha ???

  Përgjigju
 • lule: 18/10/2022 13:10

  po ku ka dinjitet ai njeri aman

  Përgjigju
 • roni: 18/10/2022 13:09

  po ai zero ka qene por tashi ka kalu ne minus 10 hahhah

  Përgjigju
 • teti: 18/10/2022 13:08

  hahahahhh kur ja thote edhe kokalari vl hahahh

  Përgjigju
 • Luan: 18/10/2022 11:47

  Po i rri afer grides se ne menyre te terthorte mban afer edhe salinjin.

  Përgjigju
 • Alban: 18/10/2022 11:45

  Breke e bythe bashke me noren e kelmendit sala

  Përgjigju
 • Malesori: 18/10/2022 11:43

  Po ata qe i dalin ne krah nje njeriu pa dinjitet si quhen?????

  Përgjigju
 • lodi: 18/10/2022 11:32

  Po kjo sikur ka qene me juve apo sapo i doli kundra saliut direkte e hoqet nga partia , cfar llumi qe jeni komplet te gjithe o zot o perendi

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin