Fama e Luana Vjollcës mbërrin në Azi, ja çfarë shkruajnë mediat vendase për të

Moderatorja Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura shqiptare. Përveç shumë intervistave që ka dhënë në vendet fqinje ku jetojnë shumë shqiptarë, fama e Luanës ka mbërritur deri në Azi. Mediat vendase shkruajnë shumë për të duke e prezantuar si një femër shumë të bukur dhe energjike.

Luana ka dhënë një intervistë për një nga mediat e njohura në Nepal, shtetin që ndodhet në Azinë Jugore. “Luana Vjollca është një personalitet shqiptar. Znj. Luana është një prezantuese karizmatike, e njohur për bukurinë dhe energjinë e saj, duke u kthyer në një shembull që puna vlerësohet. Luana nuk është vetëm në listën e më të kërkuarave në biznesin televiziv si një moderatore dhe producente, por gjithashtu është një këngëtare shumë e njohur, modele dhe një mbretëreshë e medias sociale,”- shkruan “kathmandutribune.com”.

Madje e njëjta medie ka bërë një listë me gjërat karkteristikë për moderatoren Vjollca.

“1.Është shumë punëtore dhe do që t’i komandojë ajo gjërat.

2.Lutet çdo natë para se të flejë.

3.Mund të korruptohet me një ushqim të mirë.

4.Ëndrra e saj e fëmijërisë ishte të bëhej këngëtare.

5.Do që një ditë t’i ndihmojë të gjithë fëmijët.,”- shkruan “kathmandutribune.com” më tej.

Shkrimi për Luana Vjollcën

 

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento

Komente

  • Ela: 05/09/2018 19:05

    Luana me plastike buze, su , cica si Kim Kardashian po me nje dallim edhe katunare ose pa bagazh njohurish

    Përgjigju