“Kam frikë se ma marrin”, Anxhela Peristeri tregon pse nuk publikon foto me partnerin

“Kam frikë se ma marrin”, Anxhela Peristeri tregon pse nuk publikon foto me partnerin

Anxhela Peristeri

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në Cherry on Top.

Përveçse ka folur për anën e saj profesionale, për projektet e reja Anxhela ka treguar edhe për jetën e saj personale. Ajo ka zbuluar disa detaje rreth romancës së saj duke thënë se është në një lidhje prej 10 vitesh.

 E ndërsa u pyet nëse do ta bënte publike fytyrën e tij artistja u shpreh se:

“Nuk nxjerr foto, kam frikë se është shumë i bukur dhe ma marrin. Kam shumë vite me të, 10 vite, është brun me sy jeshil, 1.90 i gjatë ndaj nuk e nxjerr.

Ndërsa më tej shtoi se nuk e ëndërron fustanin e bardhë.

“Nuk e ëndërroj fustanin e bardhë. Nuk jam martuar, unaza është dhuratë. Nuk e kam marrë akoma propozimin për martesë. Unazën e kam vënë që kur të më ngacmojnë të them jam e martuar”.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: PD ka marrë vulën dhe ka humbur shpresën

Mero Baze: PD ka marrë vulën dhe ka humbur shpresën