Fanella e Bajramit arrin 2100 euro në ankand, e veshi në sfidën me Italinë

Fanella e Bajramit arrin 2100 euro në ankand, e veshi në sfidën me Italinë

Nedim Bajrami

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar më të shpejtë që shënoi ndaj Italisë në sekondën e 23.

Bluza që ai kishte veshur në sfidën me Italinë ka dalë në ankand dhe për të janë ofruar deri tani 2100 euro.

25-vjeçari, pa dyshim “ylli” i momentit i Kombëtares Shqiptare pasi goli i tij është më i shpejtë i shënuar në 17-të turnetë e Europianit.

Pritet që  me kalimin e orëve të ofrohen shuma akoma më të larta, por tendenca është e qartë: Bajrami duket se do të jetë “fituesi” i këtij ankandi.

Xh.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ndalet përdorimi i Euros në Shqipëri në vend të Lekut?×

Lajmi i fundit

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik