Fansat kapin detajet në rrjete sociale, nisin aludimet se Era Istrefi është në pushime me Don Xhonin

Fansat kapin detajet në rrjete sociale, nisin aludimet se Era Istrefi është në pushime me Don Xhonin

Don Xhoni dhe Era Istrefi

Që kur bashkëpunuan për një projekt muzikor, Don Xhoni dhe Era Istrefi janë në qendër të vëmendjes. Ata janë përfolur se kanë nisur një histori dashuri, gjë që nuk e kanë konfirmuar asnjëherë për publikun.

Së fundmi, fansat kanë arritur të kapin disa momente ku duket sikur janë në të njëjtin vend dhe ka aludime se kanë qenë me pushime bashkë.

Madje në një fotografi të publikuar nga fansat, Era shihet në aeroport në krahët e Don Xhonit.

Por ish e dashura e reperit, Arian Lirey publikoi para disa ditësh fotografi me Don Xhonin ku shiheshin në makinë duke u puthur. Nuk dihet nëse është fotografi e vjetër apo janë ribashkuar.

 

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë