Felaj: Presidenca nuk mund të përdoret në mënyrë të papërgjegjshëm për qoka personale

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë, Ermonela Felaj gjatë seancës së sotme dëgjimore me gazetarin Adriatik Doçi, është shprehur se Presidenca nuk mund të përdoret për qoka personale.


Lajmi kryesor:

Komisioni i Sigurisë mbyll seancën dëgjimore me gazetarin! Doçi: Meta dha nënshtetësi VIP për të dënuarin me 30 vite burg! U ndërhy te familja ime për mos të publikuar më lajmet


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimet e opozitës dhe certifikon 25 prillin, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Nis 30 minuta me vonesë takimi Biden-Putin, shkak ardhja vonë e presidentit rus