Fier/ E moshuara mbetet e bllokuar në katin e 6-të të pallatit, ndërhyjnë forcat zjarrfikëse

Një grua e moshuar ka mbetur e bllokuar në apartamentin e saj i cili ndodhet në katin e 6-të të një pallati në lagjen Kastriot në Fier.

Familjarët e saj kërkuan ndihmë repartit zjarrfikës për të hapur derën kryesore. Sipas tyre 76 vjeçarja e sëmurë dhe shtrirë në shtrat kishte rënë nga krevati dhe nuk cohej dot.

Shërbimi zjarrfikës kanë ardhur menjëherë dhe kanë hyrë nga ballkoni i banesës së të moshuarës, për të bërë të mundur hapjen e apartamentit.

Xh.K/E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë