Fier/ Ra në kontakt me energjinë elektrike, ndërron jetë 60-vjeçari

Fier/ Ra në kontakt me energjinë elektrike, ndërron jetë 60-vjeçari

Foto ilustruese

Një 60-vjeçar ka ndërruar jetë në Fier pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

"Rreth orës 18:30, në spitalin rajonal të Fierit, është dërguar pa shenja jete, shtetasi I. M., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Banaj, Patos", njofton policia.

60 vjeçari dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesën e tij.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e rastit.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Vuçiç ndan foton me Ramën dhe Orban nga samiti në Britani: Më e lehtë me miqtë

Vuçiç ndan foton me Ramën dhe Orban nga samiti në Britani: Më e lehtë me miqtë