Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit

Fifi reagon pas ndarjes së Donaldit dhe Beatrixit

Çifti më i përfolur në shtëpinë e Big Brother duket se po kalon një periudhë të vështirë. Donaldi pas disa javëve ftohje dhe debate me Beatrix ka vendosur që ta lëri atë.

Kjo u kuptua qartë mbrëmë kur ai i tha direkt që është më mirë të vazhdojë vetëm.

Kjo ka bërë që një prej mikeshave të Trixës, Fifi të reagojë në rrjetin e saj social Instagram.

Ndonëse ajo i ka të dy miq shumë të mirë, i ka dalë në krah Trixës, e cila sigurisht se nuk do të kalojë situatën emocionale më të lehtë të mundshme.

“Bebi jem, jam këtu” – shprehet Fifi përmes një story me momentet më të mira brenda shtëpisë të saj dhe Beatrix.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Në ndihmë të Ukrainës, Zvicra do të shesë tanket Leopard II

Në ndihmë të Ukrainës, Zvicra do të shesë tanket Leopard II