Fjalia e vrasësit me pagesë pasi panë shtëpinë e vëllezërve Haxhia në Durrës: Vrasja bëhet, vendi ishte i mirë, na duhet vetëm shoferi

Report Tv ka mësuar se Nuredin Dumani ka marrë në shtëpinë e tij Klevis Allën dhe i ka kërkuar që të shoqërojë Besjan Xhixhën dhe Enver Diva te shtëpia e Besmirë Haxhisë, viktimës.

"Merri këta dy se janë shokët e mi dhe bëj një xhiro rreth shtëpisë së Lalës (që quhej Besmir Haxhia) dhe mos fol me ta. Klevis Allia ka marr ënjë makinë Golf 5 pa targa. Ato kanë shkuarte shtëpia në lagjen Spitallë dhe kanë kaluar pranë shtëpisë së tyre. Pasi kanë parë vendin, Klevis Alla, Besjan Xhixha dhe Enver Diva janë rikthyer sërish në shtëpinë e Nuredin Dumanit dhe kanë deklaruar "Vrasja bëhet, vendi ishte i mirë, por na mungon vetëm shoferi". Nga sa mësohet, ato kanë kërkuar që shofer të ishte Klevis Alla.


Lajmi kryesor:

672 telefonata për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia në Durrës, Report Tv zbardh dosjen e plotë! Vrasësi me pagesë: Krimi bëhet, vendi ishte i mirë! GJKKO i lë në burg


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?×

Lajmi i fundit

John

Certifikatë vaksinimi dhe test negativ për të hyrë në restorant, Mali i Zi miraton masa të reja anti-COVID