Flori Mumajesi: Boll numëruat ditët në rrjetet sociale! Nuk duhet të na mësojë policia e ushtria të vlerësojmë jetën (FOTO)

Flori Mumajesi: Boll numëruat ditët në rrjetet sociale! Nuk duhet të na mësojë policia e ushtria të vlerësojmë jetën (FOTO)

Sfidat dhe numërimi i ditëve në rrjetet sociale që njerëzit po bëjnë gjatë ditëve të karantinimit për Flori Mumajesin duhet të mbarojnë. 

Kantautori thotë se nuk duhet të shfaqemi sikur po e marrim si një lojë këtë situatë, por të veprojmë ndryshe, për ti treguar botës se familja jonë e përbashkët është gjëja më e shtrenjtë që kemi. 

Në një postim në rrjetet sociale, Mumajesi shkruan: "Që të mos na detyrojë as ushtria e as policia të vlerësojmë jetën, të veprojmë ndryshe" 


Lajmi kryesor:

Nëse nuk shkojmë dot në teatër, teatri vjen te ne! Artistët interpretojnë nga shtëpia "Liria e fukarenjve"


D.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Derbi numër 172 në Superligë, formacionet zyrtare të Tirana - Partizani

Derbi numër 172 në Superligë, formacionet zyrtare të Tirana - Partizani